PECE & OHNIŠTĚ

GRILOVACÍ OHNIŠTĚ VULCANUS

Grily Vulcanus jsou vyrobeny jednotnou technologií a liší se pouze provedením podstavce. Čtvercový tvar plotny má oproti klasickým kulatým grilům až o ⅓ větší plochu. Samotná plotna je rozdělená na dvě tepelné zóny. Můžete tak zároveň grilovat i ohřívat například sýry nebo zeleninu. Tělo grilů Vulcanus je vyrobeno ze speciální vysoce jakostní oceli COR-TEN s patinou rubínové barvy. COR-TEN původně sloužil především pro stavbu lodí, protože odolá vlhkému a slanému prostředí. Nebojte se tak gril nechat na dešti, mrazu nebo ve sněhu. Je přírodní, ekologický a vždy bude vypadat jako nový.

ITALSKÉ PECE FORNO ALLEGRO

Velmi kvalitní nerezové pece jsou vyrobeny v Itálii a pokrmy se připravují na lávovém kameni ze sicilské sopky Etny. Díky dokonalým technologiím se pec velmi rychle nahřívá, a tak můžete začít péct doslova za pár minut. Pece nejsou určeny pouze k přípravě pizzy , ale jsou vynikající i k pečení masitých pokrmů (steaky, hamburgery, pečená masa), zeleniny či nejrůznějších druhů pečiva.


VENKOVNÍ OHNIŠTĚ OFYR

Kvalitní venkovní ohniště Ofyr vytvoří vám a vašim přátelům dokonalý požitek při společném pečení. Základem grilovacího ohniště OFYR je velká ocelová plotna, jejíž povrch se ohněm rozpálí a vy můžete během pár minut grilovat, péct, ohřívat, či vařit zcela podle své fantazie. Maso, zelenina, pečivo, palačinky, vajíčka, přílohy... to vše velmi rychle a především netradičně připravíte, a díky OFYRU tak zažijete zcela mimořádný společenský způsob venkovního vaření.

V naší nabídce dále najdete venkovní ohniště a grily značek Aduro, Leda, Heta, Cookking...

Kompletní nabídka ohnišť, grilů a pecí

podrobné informace?