PECE & OHNIŠTĚ

BIG GREEN EGG

Kromě grilování, pečení, napařování, wokování a uzení je Big Green Egg vytvořené i na pomalé vaření větších kusů masa nebo pomalé dušení jemných ingrediencí, jako jsou mořské plody či rybí filety. Pomocí keramického convEGGtoru lehce přeměníte Big Green Egg na pec. ConvEGGtor funguje jako tepelný štít, který chrání potraviny před přímým vyzařováním tepla z uhlí. To zabezpečí pomalý proces přípravy jídla. Jak použijete i kámen na pečení Baking Stone (nazývaný i jako kámen na pizzu), bez problémů upečete ten nejchutnější chléb a pizzu s autentickou, křupavou kůrkou. Možnosti přípravy jídla s EGG jsou nekonečné. Vyzkoušejte je všechny a popusťte uzdu fantazii.


KRÁSNÉ HOŘENÍ A TEPLO OHNĚ BEZ KOUŘE

Litinové grilovací ohniště Hearthstone dokáže akumulovat velké

množství tepelné energie, a to díky více než 100 kg litiny, která byla

pro jeho výrobu použita. Díky ohništi a masivnímu litinovému roštu

má oheň dostatek vzduchu a skvělé podmínky pro krásné hoření.

Pokud navíc použijete suché dřevo, vyhnete se nepříjemnému kouře

z ohniště. Ani na chvilku tak nebudete chtít od ohně odejít!

GRILOVACÍ OHNIŠTĚ VULCANUS

Grily Vulcanus jsou vyrobeny jednotnou technologií a liší se pouze provedením podstavce. Čtvercový tvar plotny má oproti klasickým kulatým grilům až o ⅓ větší plochu. Samotná plotna je rozdělená na dvě tepelné zóny. Můžete tak zároveň grilovat i ohřívat například sýry nebo zeleninu. Tělo grilů Vulcanus je vyrobeno ze speciální vysoce jakostní oceli COR-TEN s patinou rubínové barvy. COR-TEN původně sloužil především pro stavbu lodí, protože odolá vlhkému a slanému prostředí. Nebojte se tak gril nechat na dešti, mrazu nebo ve sněhu. Je přírodní, ekologický a vždy bude vypadat jako nový.

ITALSKÉ PECE FORNO ALLEGRO

Velmi kvalitní nerezové pece jsou vyrobeny v Itálii a pokrmy se připravují na lávovém kameni ze sicilské sopky Etny. Díky dokonalým technologiím se pec velmi rychle nahřívá, a tak můžete začít péct doslova za pár minut. Pece nejsou určeny pouze k přípravě pizzy , ale jsou vynikající i k pečení masitých pokrmů (steaky, hamburgery, pečená masa), zeleniny či nejrůznějších druhů pečiva.


VENKOVNÍ OHNIŠTĚ OFYR

Kvalitní venkovní ohniště Ofyr vytvoří vám a vašim přátelům dokonalý požitek při společném pečení. Základem grilovacího ohniště OFYR je velká ocelová plotna, jejíž povrch se ohněm rozpálí a vy můžete během pár minut grilovat, péct, ohřívat, či vařit zcela podle své fantazie. Maso, zelenina, pečivo, palačinky, vajíčka, přílohy... to vše velmi rychle a především netradičně připravíte, a díky OFYRU tak zažijete zcela mimořádný společenský způsob venkovního vaření.

V naší nabídce dále najdete venkovní ohniště a grily značek Aduro, Leda, Heta, Cookking...

Kompletní nabídka ohnišť, grilů a pecí

podrobné informace?