GRILOVACÍ OHNIŠTĚ OFYR

Venkovní ohniště OFYR se vyznačuje především velkou ocelovou plotnou. Ta se ohněm rozpálí a vy můžete začít čarovat s vašimi pokrmy a užít si zcela netradiční a přitom velmi efektivní grilování kolem kulatého grilu společně se svými blízkými. Ohniště OFYR díky ohni plápolajícímu v jeho středu krásně hřeje, takže najde využití během celé sezóny. S OFYREM jde skutečně o mimořádný společenský způsob venkovního vaření a grilování. 


Připravte se na netradiční zážitek doslova během několika minut. Stačí zapálit oheň a zábava může začít. Péct, grilovat, opékat, ohřívat, smažit, vařit... je pouze na vaší fantazii, do jakého způsobu přípravy pokrmů se s Ofyrem pustíte. Maso, zelenina, pečivo, sladké pokrmy... To vše můžete nachystat na velkém ocelovém plátu, který vám dovolí chystat několik pokrmů zároveň. Pro své přátele nachystáte během pár minut několika chodovou večeři včetně přílohy a dezertu. 


S OFYREM vytvoříte originální a přesto velmi tradiční venkovní prostor, neboť kolem ohně se lidé rádi shromažďovali od nepaměti. A pokud toto setkání doplníte voňavou přípravou pokrmů, na kterých si během pár minut pochutnáte, zážitek bude dokonalý!

A navíc! OFYR je kruhový, takže si už nemusíte dělat starosti se zasedacím pořádkem. :-)


Široká řada příslušenství vám zjednoduší vaření, uspořádání prostoru vaší venkovní kuchyně i skladování dřeva. Takže spoustu krásných zážitků a dobrou chuť!!!


Ideální na zahradu i terasu

OFYR je vyroben tak, abyste se o něj nemuseli starat. Můžete ho nechat venku po celý rok. Ocelový povrch plotny velmi jednoduše očistíte a rychle nachystáte na další pečení.Ohniště OFYR je navíc velmi stylovým doplňkem zahrady a svou přirozenou patinou se hodí všude. Je jako socha, v jejímž srdci plápolá oheň. Snadno ho během přemístíte na jiné místo zahrady, či na jinou nemovistost... nebo snad na farmářský trh, kde s Ofyrem očarujete kolemjdoucí?


GRILOVACÍ OHNIŠTĚ OFYR

VYBRAT a KOUPIT?