SBI - KANADSKÁ KAMNA

                         

Společnost Stove Builder International se specializuje na navrhování a výrobu topných spotřebičů na různé druhy paliv, jako je dřevo, dřevěné pelety, a biomasu. SBI prodává své výrobky prostřednictvím různých značek a je celosvětově velmi uznávaným producentem. Se svou produkcí přes 80.000 ks kamen ročně je SBI největším producentem v Severní Americe s nejnižší hodnotou reklamací pod 1% a nejvyšší mírou spokojenosti zákazníků přes 98%. Disponují tou nejmodernější technologií a plně automatizovanou laserovou linkou včetně dopravníků materiálů, které jsou pouze 2 na světě. Druhou takovou lze vidět ve společnosti GMC.

Zásadně tak šetří čas a s přesností na gramy váží každý materiál a vyhodnocuje jeho kvalitu. V případě, že neodpovídá vysokým standardům SBI, je automaticky vyřazen. Tím více minimalizuje možnost výskytu "chyb" a vad vzniklých při manipulaci, řezání, sváření atd..

Díky svému zastoupení lze produkty SBI koupit nejenom v domovské Kanadě a USA, ale také v Evropě, Brazílii, Austrálii, Japonsku a na Novém Zélandu.


zdroj: kfenergy.cz