PECE & OHNIŠTĚ

BIG GREEN EGG

Kromě grilování, pečení, napařování, wokování a uzení je Big Green Egg vytvořené i na pomalé vaření větších kusů masa nebo pomalé dušení jemných ingrediencí, jako jsou mořské plody či rybí filety. Pomocí keramického convEGGtoru lehce přeměníte Big Green Egg na pec. ConvEGGtor funguje jako tepelný štít, který chrání potraviny před přímým vyzařováním tepla z uhlí. To zabezpečí pomalý proces přípravy jídla. Jak použijete i kámen na pečení Baking Stone (nazývaný i jako kámen na pizzu), bez problémů upečete ten nejchutnější chléb a pizzu s autentickou, křupavou kůrkou. Možnosti přípravy jídla s EGG jsou nekonečné. Vyzkoušejte je všechny a popusťte uzdu fantazii.

PLYNOVÉ GRILY RÖSLE

Láká vás příprava grilovaných chutných pokrmů na vaší terase či zahradě? Pořiďte si zahradní gril ve špičkové kvalitě, který bude vaším věrným společníkem po dlouhá léta. Vychutnejte si svá oblíbená jídla na venkovním grilu kdykoliv na ně dostanete chuť. Zažijte velkolepé hostiny na terase a vynikající chuť křupavých a šťavnatých jídel, která se s přípravou v klasické troubě nedají srovnávat. 


KRÁSNÉ HOŘENÍ A TEPLO OHNĚ BEZ KOUŘE

Litinové grilovací ohniště Hearthstone dokáže akumulovat velké

množství tepelné energie, a to díky více než 100 kg litiny, která byla

pro jeho výrobu použita. Díky ohništi a masivnímu litinovému roštu

má oheň dostatek vzduchu a skvělé podmínky pro krásné hoření.

Pokud navíc použijete suché dřevo, vyhnete se nepříjemnému kouře

z ohniště. Ani na chvilku tak nebudete chtít od ohně odejít!VENKOVNÍ OHNIŠTĚ OFYR

Kvalitní venkovní ohniště Ofyr vytvoří vám a vašim přátelům dokonalý požitek při společném pečení. Základem grilovacího ohniště OFYR je velká ocelová plotna, jejíž povrch se ohněm rozpálí a vy můžete během pár minut grilovat, péct, ohřívat, či vařit zcela podle své fantazie. Maso, zelenina, pečivo, palačinky, vajíčka, přílohy... to vše velmi rychle a především netradičně připravíte, a díky OFYRU tak zažijete zcela mimořádný společenský způsob venkovního vaření.

GRILOVACÍ OHNIŠTĚ VULCANUS

Grily Vulcanus jsou vyrobeny jednotnou technologií a liší se pouze provedením podstavce. Čtvercový tvar plotny má oproti klasickým kulatým grilům až o ⅓ větší plochu. Samotná plotna je rozdělená na dvě tepelné zóny. Můžete tak zároveň grilovat i ohřívat například sýry nebo zeleninu. Tělo grilů Vulcanus je vyrobeno ze speciální vysoce jakostní oceli COR-TEN s patinou rubínové barvy. COR-TEN původně sloužil především pro stavbu lodí, protože odolá vlhkému a slanému prostředí. Nebojte se tak gril nechat na dešti, mrazu nebo ve sněhu. Je přírodní, ekologický a vždy bude vypadat jako nový.

V naší nabídce dále najdete venkovní ohniště a grily značek Aduro, Leda, Heta, Cookking...

Kompletní nabídka ohnišť, grilů a pecí

podrobné informace?