Plynové krby

CO JE A JAK FUNGUJE PLYNOVÝ KRB

KONSTRUKCE

Klíčový je hořák a řídící jednotka. Plynové hořáky v krbech jsou rovné, lomené nebo trojúhelníkové /3D/. Plameny jsou realistické a liší se diametrálně mezi výrobci.


VYBAVENÍ KRBU

Interiér plynových krbů lze dodat jak s klasickou černou deskou, tak i jako lamely, cihlové obložení, s Ceraglass panely - černým sklem odrážejícím plameny a teplo, granitové obložení. Keramická polena nebo oblázky či skleněné kamínky. Sklo klasické nebo CV Glass /Clear View antireflexní sklo/ díky kterému eliminujete odrazy ve skle krbu.


PROVOZ

Plynové krby umí pracovat s velmi malou spotřebou plynu a přitom umí vytvořit vysoké plameny. Při takovém provozu umí pracovat za pouhé 3,-Kč za hodinu při nominálním výkonu.


OVLÁDÁNÍ

Plynový krb lze řídit pomocí dálkového ovládání nebo smartphonu. Můžete ovládat zapnutí a vypnutí krbu, můžete si nastavit konkrétní dny, hodiny a požadovanou teplotu.


STAVBA

Stavební připravenost je velmi jednoduchá: přívod plynu realizovaný klasickým kulovým ventilem 1/2" . U vybraných typů i elektrická přípojka 220 V. Podlahu nemusíte nijak zvlášť připravovat.