GRILOVACÍ OHNIŠTĚ VULCANUS

Venkovní grilovací ohniště Vulcanus je vyrobeno z kortenové oceli. Hlavní předností je velký ocelový plát pro přípravu pestrých pokrmů. Běžné grilování posunete díky ohništi Vulcanus na zcela jinou úroveň. Společně se svými blízkými můžete, grilovat, péct, vařit, smažit, ohřívat a díky velké plotně je pro všechny dostatek místa ... kolem ohně.  

Tělo grilů Vulcanus je vyrobeno ze speciální vysoce jakostní oceli COR-TEN s patinou rubínové barvy. COR-TEN původně sloužil především pro stavbu lodí, protože odolá vlhkému a slanému prostředí. Nebojte se tak gril nechat na dešti, mrazu nebo ve sněhu. Je přírodní, ekologický a vždy bude vypadat jako nový.

  • Jedinečný vzhled s patinou.
  • Minimální nároky na údržbu.
  • Odolá všem vnějším vlivům.
  • 100% šetrný k přírodě.

Na grilech Vulcanus připravíte jídlo celoročně. Na velkém ocelovém plátu nachystáte vajíčka k snídani, steak k obědu i kotlíkový guláš na večerní posezení s přáteli nebo s rodinou. Grilujte, pečte, vařte, opékejte, ohřívejte... Připravte si maso, zeleninu, sýry, klobásky, vajíčka, pečivo, sladké pokrmy, palačinky... 

Díky odděleným teplotním zónám můžete kombinovat různé způsoby přípravy pokrmů. Nechte odpočívat steak v chladnější zóně a zároveň připravujte čerstvou zeleninu na rozpálené části plotny. Díky její velké ploše a různým teplotám můžete kombinovat a chystat několik pokrmů najednou. Bohaté příslušenství ohnišť Vulcanus vám umožní vařit i v hrnci nebo na pánvi. S venkovním ohništěm Vulcanus získáte nejen skělého pomocníka při venkovním vaření, ale i velmi originální solitér, který svým moderním vzhledem stylově podtrhne zahradu nebo terasu. Přejeme úžasné kulinářské zážitky s ohništěm Vulcanus!!! 

GRILOVACÍ OHNIŠTĚ VULCANUS

Vybrat a koupit?